ISO 15408

چیتا موفق به اخذ گواهی نامه امنیتی ISO15408 (مرکز افتا ریاست جمهوری) گردیده و قادر است تحت TLS 1.2 امنیت مورد نیاز را به منظور دسترسی های راه دور تضمین نماید

امنیت شاه کلید دسترسی امن به شبکه سازمان است . چه کسی می تواند بگوید دسترسی به شبکه و منابع سازمان در تحدید امنیت امری عقلانی است. چیتا از روز اول با پروتوکل های امنیتی و اجرای آنها رشد و نمو کرده و برای اثبات خود در مسیر آزمون های امنیتی قرارگرفته و محک خورده . مستمسک این ادعا مجوز ISO14508 (مجوز افتا) می باشد . که در یک پروسه 18 ماهه موفق به اخذ آن گردیده ایم .
چیتا از روشها متفاوتی با طول کلید های 256 و 2048 بهره می برد همچنین از الگوریتمهای رمز نگای متفاوتی برای شرایط مختلف استفاده می کند که به مشتری کمک می کند تا امن ترین دسترسی ها را برای شبکه خود فراهم نماید در حالی که سرعت را فدای امنیت نکرده باشد.
حالت های مختلف استفاده از چیتا، روشهای متنوع و متناسبی از احراز هویت را به دنبال داشته از احراز هویت با توکن (Token) تا استفاده از نام کاربری و رمز عبور و یا ساده ترین حالت ها استفاده از IP و مشخصات کلاینت می باشد که بنا بر نیاز مدیر شبکه در سازمان قابل اجرا بوده و میتواند به فراخور حساسیت دسترسی به یک منبع و یا ارتباط با خارج از سازمان ، قوانین احراز هویت را تعریف نموده و به کاربران الزام نماید.